אודות המשרד

משרד רואה חשבון אריה רותם ושות' הוקם בשנת 2003 על ידי אריה רותם, רואה חשבון מוסמך.

המשרד מתמחה במתן שירותי הנהלת חשבונות, פתיחת תיקים ברשויות המס  לעוסקים פטורים או מורשים, הצהרת הון, החזרי מס לשכירים, הגשת דוחות למשקיעים בחו"ל, תכנון מיסוי בפרישה, החזרי מס שבח ועוד.

כמו כן אנו מלווים אנשים אשר שואפים להקים עסק ומאבחנים איזה סוג עסק יהיה המתאים ביותר עבורם.

אנו מלווים עסקים קיימים – פטור, מורשה וחברות פרטיות בניהול החשבונות השוטף, משכורות והכנת דוחות שנתיים.

המטרה המרכזית שהצבנו לעצמנו היא להיות משרד מקצועי, שירותי ואפקטיבי עבור לקוחותינו, תוך כדי מתן מענה רחב במגוון של תחומים הקשורים לניהול החשבונאי של העסק שלהם.

תהליכי העבודה במשרדינו מתנהלים תמיד בשקיפות מלאה מול הלקוח, צוות המשרד מקפיד על יחס מעל המצופה לכל אחד מלקוחותינו, כמו כן ניתנים הסברים והנחיות ברורים ללקוחות מתוך מטרה להקל עליהם בכל הנוגע לרשויות המס והמסמכים החשבונאים השונים. אנו עומלים באופן קבוע לטובת מציאת פתרונות יעילים ונוחים שיהפכו את ההתנהלות הפיננסית של העסק לקלה, שקופה ופשוטה בליווי שוטף שלנו.

אנו מאמינים כי משרד מקצועי צריך לעבוד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולהדביק את הקצב המהיר שהעולם הטכנולוגי מציב לנו כיום. משרדינו עובד עם התוכנות המקצועיות והמובילות ביותר כיום בשוק, עם חיבור ישיר למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, ומאפשר בדיקה בזמן אמת אודות סטטוס הלקוח וכמו כן פתרונות מהירים לכל שאלה, בעיה או סוגיה.

"התפקיד שלנו הוא לייצר שקט בכל הנוגע לרשויות ולהנהלת החשבונות בעסק"

מתוקף היותנו משרד המלווה עסקים בפן החשבונאי, חשוב לנו להעניק ללקוחותינו את התמיכה המלאה אשר נדרשת על מנת לקדם את פעילות העסק שלהם.

אנו מלווים קרוב ל-20 שנה מגוון רחב של עסקים, חברות פרטיות ובעלי מקצועות חופשיים, ביניהם: עורכי דין, פסיכולוגים, רופאים, מאמנים, צלמים, מתכנתים, כותבי תוכן, שמאים ועוד.

לקוחות מרוצים הם חלק בלתי נפרד מאמנת השירות שלנו ומכאן שאנו פועלים במישורים רבים על מנת לייצר ללקוחותינו שביעות רצון מקסימלית באמצעות מתן טיפים שוטפים, הנחיות, סיוע, ייעוץ ותמיכה בכל הנוגע לשינויים או חידושים של הרשויות, וכמו כן עזרה והכוונה במציאת דרכים לקבל החזרים לו הם זכאים, התמודדות עם משברים ועוד..

בסופו של דבר,

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך.

תעודות הצטיינות

לתיאום פגישת ייעוץ​​